Neohotel Airport to obiekt oferujący noclegi pod Krakowem. Dokładniej mieści się w miejscowości Rząska. Jest to świetna oferta dla osób, poszukujących nocleg pod Krakowem z uwagi na bliskie połączenie z portem lotniczym Kraków Airport im. Jana Pawła II. Hotel ten jest zlokalizowany o około 5 minut (poruszając się samochodem) od lotniska w Balicach.

Poszukując hotel pod Krakowem, Neohotel Airport jest świetną propozycją i wyborem. W ofercie swej posiada 7 pokoi dwuosobowych, 10 pokoi typu studio oraz komfortowy apartament rodzinny. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telewizor z płaskim ekranem, potrzebne umeblowani. Dodatkowo znajdują się w nich bezpłatne, butelkowane wody mineralne. W hotelu mieści się także bar, w którym o poranku serwowane są śniadania w formie bufetu. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ w trakcie śniadania dostępne są dania na ciepło oraz zimno. Osoby, poszukujące rozrywki podczas wieczorów zapraszani są do niego na drinka czy inny wytrawny trunek. Dużym pozytywem hotelu jest prywatny parking, w którym występuje możliwość pozostawienia swojego pojazdu całkowicie za darmo. Ponadto, każdy z gości ma dostęp do bezpłatnego Internetu na terenie całego hotelu. Osoby ceniące sobie kontakt z naturą, które głównie temu wybierają noclegi blisko Krakowa mają dostęp do hotelowego ogrodu, w którym występuje możliwość zorganizowania grilla w sezonie letnim. Ci, którzy hotele pod Krakowem dopasowują pod kątem możliwości przenocowania swojego pupila nie muszą się o nic obawiać, ponieważ nasz obiekt z miłą chęcią akceptuje zwierzęta domowe.

Nocleg blisko Krakowa i A4

Hotel mieści się w dogodnym miejscu komunikacyjnym, gdyż jest usytuowany w pobliżu autostrady A4, którą można się przemieszczać do zagranicznych miast takich jak Berlin, Wiedeń oraz Ostrawa oraz głównych polskich miast: Katowic, Warszawy, Wrocławia czy Rzeszowa. Bardzo blisko znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz stacja kolejowa Kraków Mydlniki-Wapiennik.

  

NeohotelNeohotelNeohotel