Neohotel Airport jest dedykowany gościom, przybywającym w celach biznesowych jak i turystom.  W naszym hotelu dostosowano specjalną ofertą dla grup, poszukujących hotelu niedaleko Bronowic, dla których dedykowane jest 50 miejsc noclegowych w pokojach jedno, dwu, trzy oraz czteroosobowych. Każdy z tych pokoi posiada schludne, czyste łazienki z pełnym wyposażeniem sanitarnym oraz telewizyjnym i dostępem do Internetu na terenie całego obiektu.

Hotel Neohotel w okolicy Bronowic posiada swój własny bar, serwujący śniadania, napoje alkoholowe i bezalkoholowe w porach wieczorowych. W barze występuje możliwość zorganizowania kameralnych przyjęć, spotkań towarzyskich czy integracyjnych. Hotel zapewnia dokonywanie rezerwacji miejsc w wybranych restauracjach bądź dostarczanie posiłków do hotelu z zaprzyjaźnionych lokali. W obiekcie mieści się również ogród hotelowy, w którym można zorganizować grilla w okresie letnim z lanym piwem, bądź innym trunkiem w pięknym i wypielęgnowanym ogrodzie. Osoby podróżujące swoim transportem nie muszą się obawiać o miejsca parkingowe, ponieważ w hotelu znajduje się bezpłatny parking dla wszystkich gości. Co istotne, hotel dla większych grup oferuje korzystne i znacznie niższe ceny noclegów, które ustalane są indywidualne, biorąc pod uwagę długość pobytu i liczbę osób. Każdy z gości zostanie obsłużony przez miłą i przyjazną obsługę, realizującą usługi na najwyższym poziomie, która zapewni miłą i przyjazną atmosferę pobytu.

Hotel Bronowice zlokalizowany jest w zacisznym miejscu, w którym odnajdą się wszyscy, którzy cenią sobie przebywanie z dala od zgiełku i pośpiechu, towarzyszącego dużym miastom. Osoby, które będą chciały poczuć klimat miasta bez problemów mają możliwość zwiedzenia historycznego centrum Krakowa, położonego zaledwie osiem kilometrów od hotelu, gdyż występuje bardzo dobre połączenie komunikacyjne dla osób, podróżujących komunikacją miejską bądź kolejową.

 

NeohotelNeohotelNeohotel