Neohotel Airport to nowoczesny obiekt położony w podkrakowskiej Rząsce. To doskonała propozycja dla tych wszystkich, którzy chcą się zatrzymać blisko portu lotniczego Kraków Airport im. Jana Pawła II. Hotel usytuowany jest zaledwie 5 minut jazdy samochodem od lotniska w Balicach, które oferuje regularne połączenia do kilkudziesięciu europejskich miast, a w sezonie letnim loty czarterowe. Lokalizacja obiektu w pobliżu autostrady A4 umożliwia łatwy dojazd z kierunków Berlin, Wrocław, Wiedeń, Ostrawa, Katowice, Warszawa czy Rzeszów.

Neohotel Airport oferuje 7 pokoi dwuosobowych, 10 pokoi typu studio oraz przestronny apartament rodzinny. Obejmują one m.in. łazienkę z prysznicem i wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem, niezbędne meble oraz bezpłatną, butelkowaną wodę mineralną. Codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu, które składa się z dań na ciepło i na zimno. Wieczorami goście mogą wstąpić na drinka do hotelowego baru. Dodatkowymi atutami hotelu jest własny, bezpłatny parking, darmowy dostęp do Internetu na terenie całego obiektu oraz rozległy ogród, w którym posiadamy w pełni wyposażone miejsce na grilla. W hotelu mile widziane są zwierzęta domowe.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, stacja kolejowa Kraków Mydlniki-Wapiennik, bankomat, market spożywczy, apteka oraz restauracja. Nasz komfortowy hotel dzieli kilka minut jazdy samochodem od Kraków Business Parku - jednego z najnowocześniejszych centrów biurowych w tej części Europy.

Przestronny i nowoczesny obiekt spełnia wymagania zarówno klienta biznesowego jak również gości podróżujących w celach turystycznych.

Neohotel Airport oferuje:
- 7 pokoi dwuosobowych, 10 pokoi typu studio oraz przestronny apartament rodzinny,
- bezpłatny parking,
- bar hotelowy,
- bezpłatny dostęp do Internetu na terenie całego obiektu,
- przestronny ogród,
- obsługę na najwyższym poziomie,
- kameralną, zaciszną atmosferę,
- bliskość portu lotniczego Kraków Airport.


Niezwykle dogodne położenie stanowi doskonałą alternatywę dla zgiełku metropolii. Od historycznego centrum Krakowa Neohotel dzieli niespełna 8 km. Obiekt jest również idealnym miejscem do aktywnego spędzania wolnego czasu. W pobliżu znajduje się krakowskie ZOO, Las Wolski - największa zielona enklawa na mapie Krakowa, Opactwo Benedyktynów w Tyńcu, ośrodek wypoczynkowy w Kryspinowie, basen i korty tenisowe w Zabierzowie oraz kompleks golfowy w Paczółtowicach.

W promieniu kilkudziesięciu kilometrów odnajdziemy wiele miejsc godnych zwiedzenia jak:

Kopalnia Soli "Wieliczka" (ok. 30 km) - jeden z najcenniejszych zabytków kultury materialnej i duchowej na ziemiach polskich, rocznie odwiedzany przez ponad milion turystów z całego świata. To także zabytek klasy światowej, wpisany jako jeden z pierwszych dwunastu obiektów na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

Ojcowski Park Narodowy (ok. 25 km) - kryje niezwykłe bogactwo i mnóstwo atrakcji geologicznych, przyrodniczych i kulturowych. Zachwyca pięknymi formami skalnymi, jaskiniami, starą zabudową oraz zamkami w Ojcowie i Pieskowej Skale.

Lanckorona (ok. 40 km) - malownicza wieś, niegdyś ulubione miejsce wypoczynku malarzy, pisarzy i artystów, którzy szukali natchnienia wśród pięknych krajobrazów i urokliwych drewnianych domków.

Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau (ok. 55 km) - symbol terroru, ludobójstwa i Holokaustu. Utworzony został przez hitlerowców na przedmieściach Oświęcimia, które podobnie jak i inne tereny Polski, było okupowane przez Niemców w czasie II wojny światowej. 2 lipca 1947 roku ustawą polskiego Sejmu na obszarze dwóch zachowanych części obozu: Auschwitz I i Auschwitz II-Birkenau utworzono Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau. W 1979 roku miejsca te wpisano na Listę Obiektów Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Inwał Park (ok. 70 km) - to pięć parków tematycznych w jednym miejscu: Park Miniatur, Park Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia, Warownia Inwałd, Mini Zoo Kucyk, Ogród Jana Pawła II.Kopalnia Soli "Bochnia" (ok. 60 km) - nowoczesne centrum łączące tradycję z nowoczesnością. Odwiedzający goście zwiedzają trasę turystyczną i historyczną. Bocheńska kopalnia, jako jedyna w Polsce, posiada podziemną przeprawę łodziami.

Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej (ok. 45 km) - położone w malowniczym Pogórzu Makowskim, to nie tylko kościół i klasztor, ale również zespół kaplic i kościołów dróżkowych, oraz manierystyczny park krajobrazowy. W 1999 sanktuarium wpisane zostało na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a 17 listopada 2000 roku obiekt uznany został za Pomnik historii Polski.

Rodzinny Park Rozrywki w Zatorze (ok. 50 km) - to pierwszy prawdziwy park rozrywki, oferujący swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie. Na przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 30 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji.

Zamek w Wiśniczu (ok. 65 km) - jedno z najcenniejszych w Polsce dzieł wczesnobarokowej architektury rezydencjonalno-obronnej. Najstarsza część zamku została wzniesiona w XIV wieku. Wystrój wnętrz obejmuje barokowe portale, obramowania okienne, dekoracje stiukowe, polichromie. Pałac otoczony jest fortyfikacjami bastionowymi z początków XVII w.